Salon Fryzjerski Jolanta Łuczak - Łomianki 

Trychologia - badania, sprzedaż

Oferujemy badania trychologiczne stanu skóry głowy, włosów i mieszków włosowych za pomocą mikrokamery; dobór i sprzedaż profesjonalnych kosmetyków trychologicznych DSD de luxe.

Produkty hiszpańskiej firmy DSD de Luxe należą do grupy kosmetyków o działaniu leczniczym. Zawierają bezpieczne, naturalne składniki i substancje aktywne w najwyższym dopuszczalnym stężeniu, które są alternatywą dla leczenia farmakologicznego. Posiadają znakomite właściwości terapeutyczne, przyspieszają wzrost włosów hamują łysienie, zmniejszają stan zapalny w przypadku łojotoku i łupieżu oraz odnawiają strukturę włosów zniszczonych. Kosmetyki te są jedynymi kosmetykami trychologicznymi o tak silnym działaniu. Wszystkie produkty przeznaczone do stymulowania wzrostu włosów zawierają składniki, których skuteczność jest potwierdzona klinicznie i jest oparta na badaniach naukowych.

Każda osoba zgłaszając się do nas ma badaną skórę głowy przy użyciu mikrokamery. Następnie dobieramy indywidualnie odpowiednie preparaty do kuracji.


Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image