Salon Fryzjerski Jolanta Łuczak - Łomianki 

Jak zadbać o włosy po lecie?

Aby cieszyć się zdrowymi i pięknymi włosami należy o nie systematycznie dbać. Włosy potrzebują regularnego podcinania, nawilżania i odżywiania; stosowania odpowiednich witamin i minerałów.

Systematyczne podcinanie

Na zniszczone końcówki najlepszym rozwiązanie jest ich podcięcie. Dzięki temu włosy lekko uniosą się do góry, nabiorą lekkości. Przy okazji wizyty w naszym salonie proponujemy również odważne cięcie i zmianę swojego wizerunku.

Nawilżenie i regeneracja

Można to zrobić samemu lub skorzystać z oferty naszego salonu. Polecamy m.in.: JOICO K-PAK HAIR REPAIR SYSTEM, profesjonalny zabieg rekonstrukcji przeznaczony dla każdego typu włosów; expresową pielęgnację Steampod z wykorzystaniem pary w trakcie stosowania prostownicy; zabiegi produktami KEVIN MURPHY zawierającymi czyste olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne antyoksydanty, które naprawiają zewnętrzną powierzchnię włosów, zagęszczają oraz zmniejszają ich dzielenie końcach.

Odpowiednie produkty pielęgnujące

Zastosuj szampony regeneracyjne oraz maski i odżywki. Dbałość o włosy zaczyna się od dobrych kosmetyków pielęgnacyjnych, najlepiej takich z jak najmniejszą ilością chemicznych dodatków. Polecamy szampon regenerujący, wzmacniający, wygładzający czy rozświetlający. Nasi styliści służą pomocą w doborze odpowiednich kosmetyków do stanu włosów i skóry głowy.

Odżywiaj włosy od wewnątrz

Aby przywrócić włosom zdrowy i piękny wygląd potrzebna jest też odpowiednia dieta, bogata w składniki mineralne oraz witaminy. Dla zdrowych i mocnych włosów niezbędne są m.in. witaminy z grupy B: B1, B5, B6 a także tzw. przeciwutleniacze A, C i E.


Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image