Salon Fryzjerski Jolanta Łuczak - Łomianki 
Salon Łuczak

Zabiegi keratynowe True Keratin

True Keratin to światowy lider keratynowych produktów do włosów . Produkowane wyłącznie z naturalnych składników takich jak owoce, zioła, olejki i keratyny pochodzące od certyfikowanych dostawców.

Produkty True Keratin odbudowują odporność włosów, aby stały się silniejsze i elastyczne. Ponadto uodparnia włosy na warunki pogodowe oraz przeciwdziała działaniu wilgoci. Zabieg nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one sztywne i proste jak po innych zabiegach, lecz pozostają gładkie i sprężyste, a mało atrakcyjny skręt i puszenie się zostanie wyeliminowane.

Tylko program True Keratin posiada 4 keratyny dla różnych rodzajów włosów, które można ze sobą łączyć w zależności jakie włosy poddajemy kuracji oraz jakiego efektu oczekujemy.

Twoje włosy będą miękkie, gładkie i odżywione już po pierwszym zabiegu, a efekt będzie się utrzymywać kilka miesięcy.

Po zabiegu polecamy produkty do kontynuacji pielęgnacji w domu. True Keratin maska daje oszałamiający efekt wygładzenia i nabłyszczenia włosów. Odżywia, regeneruje, nawilża, i nabłyszcza. Uzupełnia ubytek keratyny we włosach. Działa przeciwstarzeniowo, posiada filtry UV. Przedłuża efekt kuracji prostowania włosów za pomocą Keratyny. Efekt użycia maski utrzymuje się do kilku myć. Pozostawia piękny zapach na włosach. Proces regeneracji warto rozpocząć już na etapie mycia keratynowym szamponem.